TR

RU

AR

EN

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1996 Yılında Kurucumuz Ömer Eyikudamacı Tarafından 10 yıllık Profesyonel Yönetici Pozisyonundan Ayrılıp kendi işini yapma hedefiyle kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren kısa zamanda gıda sektöründe özellikle tavukçuluk alanında tanınan ve güvenilen bir kurum olan firmamız Türkiye’nin saygın kurumlarına. Altın Piliç, Altın Dana, Apikoğlu, Beşler Sucukları, Beşyıldız, Maret, Özlem, Pınar, Pamuk Yemek, Kentucy Fried Chicken, Pizza Hut, Pizza Max, Yıldız Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ve çok sayıda otel ve hipermarket vs. tedarikçi olarak hizmet vermiştir.

1999 yılında tüm ülkeyi yasa boğan üzücü deprem felaketi
sebebiyle toplumun her kesiminde oluşan güvenilir konut ihtiyacı kurucumuzun şahsı içinde geçerli olmuştur. Arayışlar sonucu özel çevresi olan dostları Mimar Ali İhsan Seymen, Makine Mühendisi Mehmet Arap Kaz, Cemal Bayraklı, Şenol Kibar ve CK Group Cem Kuntmen gibi bu konunun uzmanları kişilerle de teşviki ile 2003 yılında Acıbadem semtinde kendi oturacağı daireye sahip olmak için bir bina yapmıştır. İlk binasından sonra gerek müşterilerden gelen çevreden gelen olumlu tepkiler nedeniyle inşaat sektörüne girilmiştir.2000 yılından 2015 yılına kadar çoğunluğu İstanbul Anadolu yakası Acıbadem,Moda olmak üzere İzmir,Antalya,Muğla,Kilis'te 40'ı aşan proje üretilmiştir ve bine yakın konut teslim edilmiştir. Bu çok yoğun tempo içinde bizi dinlendiren konutu teslim alan insanların tebessüm ve teşekkürleri olmuştur.2016 yılı itibari ile Sevgili ortağımız Orhan ALTAŞ,Genel Müdürümüz Cemal BAYRAKLI , tecrübesiyle harikalar yaratan Mimar Ali İhsan SEYMEN ,genç,dinamik İnşaat Mühendisi ve Mimar Hikmet ÖZÇAYCI, Şantiyelerimizin sorumlusu Deniz SAKALLIOĞLU,merkezde Asistanımız Gülçin KORKUT, Teknik Çizimde Esma EROL , 20 yıldır Muhasebe Müdürümüz Hasan Refik YILMAZ,Hukuk Müşavirimiz Av.Fevzi DOĞAN,Mali Müşavirimiz Ahmet ALTUN,Jokerimiz Emin ALP ve nice kahramanlardan oluşan ve amatör ruhla çalışan profesyonel bir kadromuz var. Bugüne kadar yapılan tüm işlerde konunun uzmanı olan profesyonel çözüm ortaklarıyla beraber çağın gerektirdiği teknoloji en üst düzeyde kullanılarak güvenilir, ekonomik, fonksiyonel, insana ve çevreye saygı esasıyla konutlar üretilmektedir.Güvenli ve huzurlu konutlarda yaşamak herkesin hakkıdır.

Saygılarımızla...

Vizyonumuz

Projelerimizde;

İnsana ve çevreye saygı duyarak,mimari teknolojiden üst düzeyde faydalanıp bunu titizlikle pratiğe aktarmaktır.

Misyonumuz

Biz kentsel dönüşümü eski binanın yıkılıp yerine daha sağlam bina yapılması olarak görmüyoruz.Biz projelerimizin bulunduğu sokağın ve caddenin kimliğini taşımasını ve oraya değer katmasını hedefliyoruz ve projelerimizi de bu yönde geliştiriyoruz..Geliştirdiğimiz projeleri kaliteli malzemelerle,hatasız bir işçilikle nakış gibi işleyerek uygulamaya çalışıyoruz.

Bu misyonu gerçekleştirirken;

Sahip olduğumuz tüm kaynakları insanın ihtiyaçları,istekleri,beklenti ve memnuniyetlerini sağlama amacıyla kullanmak,
Doğal afetleri göz önünde bulundurarak üretim yapmak ,
Teknik ve idari personelimiz ile çağın gerektiği üst düzey çözümlerle üretimi gerçekleştirmek,
Yaşam standartlarını iyileştirilmesine azami dikkat etmek,
Üretimde çevresel,tarihsel ve kültürel dokuya uyum sağlamak,
İleri teknolojiyi kaliteli malzeme,titiz mimarlık ve mühendislik hizmetleri ve çözüm ortakları ile birlikte aynı çatıda toplamak

Ana hedeflerimiz ve değerlerimiz olacaktır.